Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 28.06.2018 06:55:13 

Z Eliščina snu

Winynky štěňátka
 
Winynky štěňátka...
 ( narodily jsme se 27.8.2008 )
Wanesa
 
CHoj... jsem Wanesa od Rytíře Malovce a a světlo tohoto světa jsem spatřila v 17:20. Přestože jsem se narodila jako první, vážila jsem ze všech štěňátek nejmíň!!! ( 225 gramů ). 
  
 
Wizard
 
Ahojky... jmenuji se Wizard od Rytíře Malovce, narodil jsem se jako druhý v pořadí a to v 18:00. Už tehdy ze mě byl pěkný cvalík, vážil jsem totiž 250 g.  Jak se později ukázalo byl jsem také vítěz co se nabírání týkalo...( baštil jsem nejvíc ze všech ).
  
Mé nové bydliště je Kuřim,která se nachází 15 km od  Brna, kde mám krásnou zahrádku a nového kamaráda. Pan Oldřich Kříž ( můj nový a sezační paníček ) na mě volá Ťapko.
  
Wafer
 
zdravím, jmenuji se Wafer od Rytíře Malovce  a přesný datum narození je 27. srpna 2008 v 18:50. V hmotnosti jsem na tom byl stejně jako můj starší brácha Wizard, ale co se dalšího přibírání na váze týkalo, docela dost jsem za ním zaostával.
 
- právě bydlím v Plzni s rodinou Semelkových, mám tu zde krásnou zahrádku se spousty prostoru.Celá rodina na mě volají Piškote .Také tu mám kamaráda v podobě kočky ( akorát on se se mnou nějak kamarádit nechce ). 
  
 
Whipped cream
 
Dobrý den, říkají mi Whipped cream od rytíře Malovce,  narodila jsem se jako poslední z vrhu a to v 19:40 ( takže jsem si dávala dost na čas, co??? ) Od té chvíle co jsem vykoukla na svět, nehla jsem se od  matky Winý ani nakrůček. ( takový malinký závislák )
 
TOPlist